Fas, görkemli saraylara, ilginç müzelere, ağız sulandıran mutfağa ve çarpıcı doğal manzaraların geniş alanlarına ev sahipliği yapan çeşitli bir ülkedir. Afrika’ya turistik varışlarda ilk sırada yer alan şirket, şimdi Crystal markamızı ağırlıyor.

Dünyaca ünlü Kazablanka şehrinde proje ekibimiz, şehrin en iyi adreslerinden biri olan Grand Mogador Şehir Merkezi için Crystal’in açık büfe ekipmanlarını başarıyla kurdu. Otel iyi bir konuma sahiptir ve muhteşem bir mimariye sahiptir.

Fas hedef pazarlarımızdan biridir ve hizmetlerimizin ve uzmanlığımızın ülkenin gıda ve içecek sektörünün, özellikle de turizm endüstrisinin gelişiminde büyük ve kalıcı bir etki bırakacağına gerçekten inanıyoruz.

Faslı ortaklarımıza profesyonel çalışmaları ve markamıza güvenen müşterilerimiz için teşekkür ederiz.

Bunu bildiğim iyi oldu

Fas’ı ziyaret etmek istiyorsanız, seyahat planlarınızda Paris’in 9., Londra 6. ve İstanbul 3. sırada yer alan dünyanın en iyi hedefi olan gizemli Kırmızı şehir Marakeş’te bir durak bulunduğundan emin olun.

Bunu tanımlamanın en iyi yolu: tarih ve kültür açısından zengin, parlak renkler ve çarpıcı gün batımları keşfetmek için harika bir yer. Gerçekten unutulmaz bir deneyim.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment