Crystal Industrial her zaman ruhsal kazanımlara değer veren bir şirket olmuştur. Ortaklarımızla ilişkimizi güçlendirmek için 10, 11 ve 13 Kasım tarihlerinde özel bir etkinlik düzenledik. Amaç Crystal Industrial’ı tanıtmak, ortaklarımız arasındaki iletişimi geliştirmek, uluslararası deneyimleri paylaşmak, dinlenmek ve ailemizde eğlenmekti.

Kokteyl partisiyle başladık ve etkinlik sonraki saatlerde çeşitli etkinliklerle devam etti. İkinci gün misafirlerimiz Crystal Industrial’ın Antalya’daki fabrikasını ziyaret ettiler ve ürünlerimizin üretimini ilk elden kontrol etme fırsatı buldular. Uluslararası ortaklar, üretim zincirimizin gösterilen hassasiyetini takdir ettiklerini belirttiler.

Galeri Crystal ve diğer Kilit Grubu işletmelerini ziyaret ettikten sonra konuklar De Luxe Kemer’deki akşam galauna katıldı. Crystal Industrial genel müdürü Ramazan Kaynakçı, “Şirketimizin ürün çeşitliliğini ve kalitesini değerli ortaklarımıza gösterme fırsatı bulduk. Aldığımız olumlu getiri sayesinde daha güçlü adımlarla yolumuza devam edeceğiz ”dedi.

Program üçüncü gün bir yat turu ve barbekü partisi ile sona erdi. De Luxe Kemer Hotel’in ortakları, yüzlerce misafirin sersemletildiğini gösteren şovlar sundu.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment