OTELLER

Otel mutfakları; üstün performans, güvenlik özellikleri ve hijyen gibi yüksek kalite standartlarını gerektirir. Kristal; bütün bu özellikleri barındırmakla birlikte mutfaklarınızı, eşsiz tasarıma ve yüksek teknolojiye sahip, sürdürülebilir ve uyumlu ürünlerle tanıştırıyor.

RESTORANLAR

Çeşitli menülere ve konseptlere sahip restoranlarda müşterinin taleplerini eksiksiz bir şekilde karşılayan kusursuz bir mutfak kurmak zordur. Kristal, restoranlarınıza yüksek kaliteli ürünlerle çözümler planlama ve sunma konusunda uzun yıllara dayanan uzmanlığa sahiptir.

BİSTRO | KAFETERYA | BAR

Geniş ürün yelpazemizle mutfaklarınıza eşsiz çözümler sunuyoruz.

FAST FOOD ZİNCİRLERİ

İşletme yerleşimi ve tasarımına uygun ürünlerle, fast food sektöründeki hıza ayak uyduran ve işletmenizi başarıya ulaştıran çözümler Kristal’de.

HASTANELER

Bir hastane mutfağı için en önemli zorluk, hastalar için farklı normlar ile her gün üretmesi gereken öğünlerin hacmidir, bu nedenle ana mutfak çok değerli son verimli ve iyi bağlantılı olmalıdır, ayrıca mutfak içindeki hijyen sorunu ve ayrıca nakliye sırasında Kristal, hastane mutfağı sektöründe kilit bir ortak olarak konumlandırıldı.

OKULLAR

Yüzlerce veya daha büyük okullarda, herhangi bir günde binlerce öğle yemeği hazırlarken, iyi bir hizmet sunmak için verimli bir mutfağa ihtiyaç vardır, Kristal uzmanlığı ile mutfağınızın performansı hakkında endişelenmeyeceksiniz.